tynki dekoracyjne
elastyczny piaskowiec

Tynk dekoracyjny

system dekoracjii system dekoracjii
tynk japoński
O firmie

 

Firma Piękne Ściany istnieje od 2004 roku , lecz swoje doświadczenie w branży budowlano - dekoratorskiej zdobywaliśmy przez wiele lat.


Od samego początku naszym głównym założeniem była nie tylko sprzedaż materiałów dekoracyjnych i wykonawstwo, ale przede wszystkim propagowanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie wykończenia wnętrz. Naszym głównym założeniem jest chęć sprostania oczekiwaniom nierzadko bardzo wymagającego klienta.

Poprzez swoje doświadczenie docieramy do coraz większej grupy klientów , rozpowszechniając fachową wiedzę na temat systemów dekoracji poprzez marketing, szkolenia, pokazy , profesjonalne wykonawstwo oraz osobisty kontakt z klientem.

Jako firma poszukujemy nowych , nowatorskich rozwiązań, aby klientowi dostarczyć produkt wysokojakościowy, w atrakcyjnej cenie. Proponujemy Państwu sprawdzone systemy dekoracyjne, sztukaterie, itp. wielu renomowanych producentów z Polski i zagranicy oraz własne aranżacje. Wszystkie produkty są najpierw testowane i sprawdzane w naszej firmie pod względem, jakości, wydajności oraz ceny. Naszym założeniem jest dostarczenie dla klienta finalnego , produktu i usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy również do naszego salonu sprzedaży w którym na żywo można zobaczyć prezentowaną przez nas ofertę w formie wystawek , aranżacji , oryginalnych próbek, folderów itp.

Jesteśmy przekonani, że nasza firma nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Dlatego zapraszamy do współpracy klientów instytucjonalnych, indywidualnych, projektantów wnętrz, wykonawców i każdego kto pragnie zmienić przestrzeń wokół siebie...

Udostępniliśmy też dla wygody naszych klientów e-sklep w którym znajdziecie Państwo część naszej ofertyz poważaniem Joanna i Paweł Król